Zapraszamy na zajęcia z robotyki i programowania

Stowarzyszenie Profilaktyki, Edukacji, Promocji Zdrowia i Rehabilitacji zaprasza  dzieci i młodzież – uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Koninie do udziału w zajęciach z robotyki i programowania.

Zapraszamy dzieci i młodzież z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do udziału w zajęciach, które odbędą się w terminie od 9 września do 28 października 2017 roku.

W ramach realizacji zadania publicznego odbędzie się 8 warsztatów z robotyki i programowania, każdy po 2 godz. Planujemy również zajęcia wspierające dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Zapisy do wyczerpania miejsc osobiście lub elektronicznie wraz z orzeczeniem lekarskim na adres stowarzyszenia w Koninie, ul. PCK 13 lub na maila stowarzyszenie.prof@op.pl

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia odbywać się będą w soboty. Szczegółowe informacje w siedzibie Stowarzyszenia pod nr tel 63 240 61 93 lub 663  775 604

Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu Miasta Konina.