INTEGRACYJNE WARSZTATY Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE DLA RODZICÓW”

Stowarzyszenie Profilaktyki, Edukacji, Promocji Zdrowia i Rehabilitacji w Koninie ,w związku z realizacją zadania publicznego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym „Inni, ale tacy sami”, pod tytułem  „INTEGRACYJNE WARSZTATY Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA DLA  DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE DLA RODZICÓW”, w okresie od 6 maja  2016r. do 30 czerwca 2016r.,

zaprasza dzieci, oraz rodziców dzieci, które posiadają  orzeczenie lekarskie o lekkim stopniu  niepełnosprawności do udziału w/w  warsztatach oraz zajęciach wspierających dla rodziców.

Zgłoszenia  uczestników wraz ze skanem  orzeczenia lekarskiego wydanego przez  Miejski Zespół d/s Orzekania o Niepełnosprawności, prosimy przesłać mailem na adres stowarzyszenie.prof@op.pl  lub  dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia ul. PCK 13 62-500 Konin, w terminie do 29.04.2016r.

UWAGA:

Warsztaty  dla dzieci i zajęcia dla rodziców będą odbywały się w tym samym czasie- w soboty Będą utworzone dwie grupy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc,  będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Zadanie współfinansowane jest ze środków budżetu Miasta Konina.