Powiatowa Rada Seniorów dziś się ukonstytuowała.

Podczas posiedzenia, radni seniorzy przyjęli regulamin i wybrali prezydium. Jednogłośnie, przewodniczącą rady została Halina Rogowska z Kramska. wiceprzewodniczącym rady został Ryszard Gajewski ze Ślesina, a sekretarzem – Teresa Mazurek z gminy Wierzbinek. Poza wyborem prezydium, seniorzy zdecydowali również o powołaniu animatorów czterech sekcji tematycznych, do udziału w których radni będą zachęcać osoby powyżej 55 roku …

14-05-2015

Stowarzyszenie Profilaktyki Edukacji Promocji Zdrowia i Rehabilitacji w Koninie zaprasza do udziału w projekcie „Energia pokoleń – instrumentem aktywnej integracji seniorów”.

Wyjazdy na basen oraz do teatru, warsztaty kulinarne i praktyczne szkolenia z ekonomii domowego budżetu, to tylko część propozycji, z których seniorzy z powiatu konińskiego będą mogli skorzystać w tym i w przyszłym roku.

13-05-2015

,,Otwarte drzwi” – specjalistyczna pomoc prawna i obywatelska

Stowarzyszenie Profilaktyki, Edukacji, Promocji Zdrowia i Rehabilitacji w Koninie zaprasza mieszkańców miasta Konina i Koła oraz powiatów konińskiego i kolskiego do udziału w projekcie. „Otwarte drzwi” – specjalistyczna pomoc prawna i obywatelska – współfinansowana przez PO Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2009 w czasie od 1 czerwca 2009 r. do 31 grudnia 2010 r.

12-04-2014